Skup nieruchomości za gotówkę!

Szybko i bezpiecznie!

Jak uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Euro na pożyczki pod zastaw nieruchomości

W aktualnych czasach jesteśmy przyzwyczajeni do swobodnego dostępu do gotówki. Niestety, nie wszyscy mają tak możliwość, ze względu na złą historię kredytową. Rynek pożyczek pozabankowych stoi do nas otworem. 

Produkty pozabankowe są na wyciągnięcie ręki, nawet dla osób ze złym BIK. Wystarczy wyrazić zgodę na ustanowienie hipoteki na nieruchomości i mamy dostęp do gotówki w kilka dni. Wysokość finansowania jest uzależniona od wartości nieruchomości. Możemy uzyskać maksymalnie 50%.

Gdzie się zgłosić po pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

W internecie jest ogrom firm świadczących takie usługi. Rynek zrobił się na tyle ogólnodostępny, że bez trudności znajdziemy produkt spełniający nasze wymagania. Jedną z takich firm jest www.poza-bankowe.pl. Jedyna firma, która proponuje kilka opcji finansowania. Zawsze lepiej mieć jakąś alternatywę i mieć możliwość dokonania wyboru. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie i czekać na kontakt pracownika, który gładko przeprowadzi nas przez całą procedurę pożyczkową. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzimy dość dużo czasu.
Koszt pożyczki i okres spłaty ustalany jest indywidualnie do każdego klienta w zależności od potrzeb.

Kto udziela pożyczek pod zastaw nieruchomości?

Właścicielami firm oferujących produkty pozabankowe, często są osoby fizyczne, prowadzące działalność gospodarczą. Kapitał pożyczkowy pochodzi z innego źródła niż działalność pożyczkowa.
Z jednej strony przekłada się to na koszt pożyczki ale z drugiej strony, lepszej, mamy możliwość wynegocjowania sobie dłuższego okresu spłaty pożyczki, jak i samego jej kosztu. W bankach taka możliwość jest dość mocno ograniczona, ponieważ decyzyjności nie ma jedna osoba.
Od pewnego czasu pojawiają się na Polskim rynki firmy z tz “rajów podatkowych”, np. Gibraltaru. Niestety nie ma możliwości zweryfikowania takiej firmy, co znacznie wpływa na brak transparentności.

 

Dodaj komentarz

Zadzwoń 503 005 990
%d bloggers like this: