Skup nieruchomości za gotówkę!

Szybko i bezpiecznie!

Kupię mieszkanie w Warszawie – oferty skupów.

W Internecie można znaleźć mnóstwo ofert: “kupię mieszkanie w Warszawie”. Bardzo często są to oferty agencji nieruchomości lub firm zajmujących się tylko skupem nieruchomości.

Czy warto skorzystać z pojawiających się ofert: „Kupię mieszkanie w Warszawie” lub „Kupię kawalerkę w Warszawie”?

Firmy kupujące mieszkania o większej powierzchni oraz kawalerki w Warszawie oferują zakup tych nieruchomości za gotówkę. Nie oznacza, to że właściciele firm przynoszą pieniądze do notariusza w walizkach w celu zakupu nieruchomości,  ale oznacza to, że dysponują własnym kapitałem na zakup kawalerek w Warszawie, bez konieczności poszukiwania zewnętrznego finansowania. Znaczna część mieszkań w Warszawie, nabywana jest za pomocą kredytów hipotecznych. Niewiele osób posiada w całości pieniądze na zakup mieszkania, dlatego właśnie alternatywą dla sprzedających, którzy chcą niezwłocznie otrzymać pieniądze na konto są firmy skupujące mieszkania – www.skup-mieszkan.com

Jakie wady ma sprzedaż mieszkania w Warszawie kupującemu je za kredyt?

Dla właściciela – sprzedawcy nieruchomości oznacza to czekanie na decyzje kredytową kupującego a po uzyskaniu pozytywnej decyzji, na wypłatę środków przez bank.
Dla właścicieli nieruchomości jest to mało korzystne, ponieważ procedura uzyskania kredytu może trwać nawet miesiąc, a zdarza się czasami, że nawet dłużej. Co w sytuacji, gdy kupujący nie uzyska kredytu? Spowoduje to nic innego jak rozczarowanie i stratę czasu przez sprzedającego, który przecież mógłby zbyć swoje mieszkanie innemu potencjalnemu klientowi. Finansowanie zakupu mieszkania z kredytu hipotecznego spłacanego przez długie lata jest obecnie bardzo popularne. Ilość udzielonych przez banki, nieprzemyślanych kredytów spowodowała zwiększenie wymagań banków w zakresie wpłaty własnej sięgającej w 2017 r. już 20 % wartości mieszkania.

Zalety skupu mieszkań w Warszawie za gotówkę.

Sprzedawcy, którzy skorzystają z często pojawiających się ofert kupna mieszkania w Warszawie lub innym miastach w Polsce nie będą musieli oczekiwać na decyzję banku i wypłatę środków z kredyt. Firmy kupujące mieszkania oferują przeprowadzenie transakcji bez zbędnych procedur, często z własnych środków w bardzo krótkim czasie. To jest niewątpliwie przewaga firm kupujących mieszkania w Warszawie.

Nasza firma również jest zainteresowana zakupem mieszkania lub kawalerki w Warszawie. Dzielnice jakie nas interesują:

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy ,Wola, Żoliborz.

Zadzwoń 503 005 990
%d bloggers like this: