Skup nieruchomości za gotówkę!

Szybko i bezpiecznie!

Sposób na dzikiego lokatora, czyli niechciany lokator nie płaci.

Wynajem nieruchomości to ryzykowany sposób na wzbogacenie się. Można sprawić sobie niepotrzebny problem, gdy lokator za bardzo zadomowi się w naszym mieszkaniu. Bez profesjonalnej pomocy, ciężko będzie nam pozbyć się niechcianego gościa. W tej sytuacji warto rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się skupem nieruchomości z lokatorem.

Kiedy lokator staje się dziki

Często wynajmujemy komuś mieszkanie. Wszystko jest w porządku, kiedy na nasze konto regularnie wpływa przelew, a my nie potrzebujemy korzystać z mieszkania. Sytuacja zmienia się, gdy lokator przestaje być słowny lub postanowimy sprzedać mieszkanie. Kłopot często zmienia się w dramat, kiedy najemca nie zamierza się wyprowadzić. Niezbędna w tej sytuacji może okazać się pomoc komornika.

Komornik może eksmitować jedynie osoby bezprawnie zajmujące lokal. Oznacza to, że została im  skutecznie wypowiedziana umowa najmu lub gdy upłynął czas, na jaki została zawarta umowa najmu. Jeżeli te przesłanki zostaną spełnione, można przystąpić do postępowania egzekucyjnego. To jednak jest długie, żmudne, drogie, czasochłonne i nie zawsze skuteczne. Co więc zrobić  w takiej sytuacji? To proste – trzeba poszukać firmy zajmującej się skupem nieruchomości z lokatorem.

Pomoc specjalisty najlepszą metodą

Problemu można pozbyć się nawet w ciągu 24 godzin. Wystarczy skontaktować się z wyspecjalizowaną firmą, zajmującą się skupem nieruchomości. Specjaliści wyceniają naszą nieruchomość zazwyczaj na około 80% wartości rynkowej. Jeżeli właściciel nieruchomości wyraża zgodę na ustaloną cenę, strony umawiają się a spotkanie u notariusza.  Klient może dostać przelew lub gotówkę w ciągu 24 godzin, po podpisaniu umowy. Nie warto przejmować się utraconymi 20%. Podobną kwotę musielibyśmy wydać na pomoc prawną, dzięki której można skutecznie przepędzić dzikiego lokatora. Może to potrwać wiele miesięcy, a my cały czas będziemy ponosić kolejne koszty związane z nieruchomością – czynsz i inne opłaty.

Skup nieruchomości na Śląsku

Ze względu na duże zaludnienie oraz niewielkie zarobki na Śląsku, prawdopodobieństwo wystąpienia dzikich lokatorów jest tutaj bardzo duże. Z pomocną ręką czekają firmy, które na co dzień profesjonalnie zajmują się skupem nieruchomości na Śląsku. Wówczas, mamy pewność, że nasze problemy rozwiążą się w mgnieniu oka.

Skup nieruchomości Katowice

W Katowicach, stolicy Śląska rynek nieruchomości nabrał rozpędu. Prawie w każdej dzielnicy, budowane są nowe osiedla, w których mieszkania kupowane są głównie na wynajem. Wiele osób, traktuje mieszkania jako lokatę kapitału. Po czasie okazuje się jednak, że lepiej było nie zaczynać przygody z wynajmowaniem mieszkania. Sytuacji ze zbyt zadomowionymi lokatorami, zdarza się ostatnio zbyt wiele.

Właściciele nieruchomości z regionu Śląska, którzy mają problem z niechcianym lokatorem mogą możliwość skorzystać z firmy zajmującej się skupem nieruchomości w Katowicach. Można tam bez problemu w kilka chwil nawiązać współpracę ze specjalistami z branży gospodarki nieruchomościami.  Nie ma sensu walczyć na własną rękę z niechcianym lokatorem. Przekazanie swojego problemu firmie, która kompleksowo zajmuje się skupem nieruchomości z lokatorem to najlepsza decyzja, jaką możemy w tej sytuacji podjąć.

Zadzwoń 503 005 990
%d bloggers like this: