Skup nieruchomości za gotówkę!

Szybko i bezpiecznie!

Sprzedaż mieszkania bez pośrednika i agencji w 24 godziny.

Bez znaczenia czy kupiliśmy mieszkanie bezpośrednio, odziedziczyliśmy czy otrzymaliśmy w darowiźnie. Potrzebujemy szybko  je sprzedać a nie chcemy korzystać z usług pośredników czy agencji. Skup nieruchomości kupi “od ręki” bez prowizji i dodatkowych kosztów. 

Właściciele mieszkań nie lubią pośredników

Sprzedawcy nieruchomości coraz niechętnie podejmują współpracę z pośrednikami nieruchomości. Taki stan rzeczy wcale nie dziwi z uwagi na to, że pośrednicy coraz mniej przykładają się do swojej pracy a jednocześnie chcą pobierać coraz większe prowizje. Jakby tego było mało chcą podpisywać umowy na wyłączność. Podpisanie umowy na wyłączność nie jest w najmniejszym stopniu korzystne dla właściciela sprzedającego nieruchomość. Po pierwsze, będzie musiał zapłacić prowizję pośrednikowi nawet wtedy gdy sam znajdzie nabywcę, a po drugie, nie posiada narzędzi mobilizujących pośrednika zaangażowania się do wzmożonej pracy i efektywniejszego poszukiwania klienta na oferowane mieszkanie.

Gdzie szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika?

Jedną z możliwości szybkiej sprzedaży mieszkania jest podjęcie rozmów ze skupem nieruchomości. Współpraca z profesjonalną firmą doprowadzi do szybkiej i bezpiecznej sprzedaży, bez konieczności straty czasu na czekanie na klienta, który może trafić się nawet za kilka miesięcy. Plusem jest także to, że dzwoniąc bezpośrednio do osoby decyzyjnej w skupie nieruchomości nie będzie trzeba płacić żadnych prowizji pośrednikom ani innym osobom. Nie trzeba będzie też płacić za przygotowanie umowy notariuszowi bo zwyczajowo koszt notariusza ponosi kupujący.

Kupujący omijają pośredników

Współpracy z pośrednikami chcą uniknąć także kupujący. Pośrednicy w sprzedaży nieruchomości nie zawsze rzetelnie wykonują swoją pracę i przed umożliwieniem obejrzenia mieszkania przez potencjalnego kupca chcą podpisać umowę. Często zdarza się także, że aby obejrzeć mieszkanie trzeba zapłacić pewną drobną opłatę. Zachowaniem, które rzutuje negatywnie na pracę pośrednika jest także to, że niechętnie umawiają spotkania wtedy, gdy potencjalnemu kupcowi odpowiada termin i godzina a wskazują ten termin i godzinę, na którą umówione są także inne osoby aby „hurtowo” pokazać mieszkanie wszystkim zainteresowanym.

Dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wzięcie sprawy w swoje ręce i zaoferowanie mieszkania firmie skupującej nieruchomości. Obejdzie się bez zbędnej straty czasu na pokazywanie mieszkania, bez frustracji a pieniądze ze sprzedaży uzyska się od ręki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń 503 005 990
%d bloggers like this: