Skup nieruchomości za gotówkę!

Szybko i bezpiecznie!

Jak błyskawicznie sprzedać mieszkanie w Warszawie?

Należy skorzystać z usług firmy, zajmującej się skupem nieruchomości w Warszawie. Za tą najbardziej banalną odpowiedzią nie kryje się żadna tajemnica. To najprostszy  i najkorzystniejszy sposób w sytuacji, kiedy zależy nam na czasie. Niech nie przychodzi nam do głowy, skorzystać z agencji pośrednictwa. Wmanewrujemy się w dodatkowe koszty, zawiłe procedury, umowy a finalizacja transakcji może ciągnąć się w nieskończoność. Nigdy nie mamy pewności, że nasze mieszkanie szybko wpadnie w oko innemu nabywcy, który w dodatku będzie chciał zapłacić oczekiwaną przez nas sumę pieniędzy.

Warszawski rynek nieruchomości ma się dobrze.

Codziennie w Warszawie podpisywanych są dziesiątki aktów notarialnych. Część klientów spotkała się,  dzięki własnej inicjatywie, część skorzystała z usług biur nieruchomości, pozostali zaufali skupom nieruchomości w Warszawie. Tylko ta ostatnia grupa ma szansę na zorganizowanie całej transakcji w ciągu 24 godzin, bo tak właśnie działają skupy nieruchomości na Mazowszu. To najszybsza i najkorzystniejsza opcja, kiedy czas ma kluczowe znaczenie.

Skup nieruchomości Warszawa

Skup nieruchomości coraz bardziej popularny.

Czas biegnie jak szalony. Mamy coraz mniej czasu dla rodziny, przyjaciół i bliskich. Często pod presją czasu, jesteśmy zmuszeni podejmować najważniejsze decyzje w życiu. Taką decyzją może być nagła sprzedaż nieruchomości, wynikająca z różnych – często osobistych powodów. Warto wówczas zaufać firmie specjalizującej się w skupie nieruchomości.

Korzystając z usług pośrednika nieruchomości, musimy wiedzieć, że procedury będą trwały. Każdy potencjalny klient, jest zobligowany podpisywać stosowne umowy, często w ostatniej chwili klienci odwołują spotkanie. Nawet jeżeli uda nam się w miarę szybko namierzyć zainteresowanego klienta,  tracimy czas na uzyskanie decyzji kredytu hipotecznego. Czas ucieka, koszty utrzymania nieruchomości nie maleją a nasza frustracja osiąga szczyty.

Oferta skupu jest korzystniejsza finansowo.

Biura nieruchomości często na początku, oferują wygórowane ceny nieruchomości. Czasem na prośbę klienta, nieświadomego cen rynkowych a czasem z nadzieją na wyższą prowizję. Po pewnym czasie, kiedy zainteresowanie nieruchomością jest niewystarczające, cenę obniża się. Ostatecznie może spaść ona do około 80% wartości rynkowej, zanim znajdziemy ostatecznego kupca. W tym czasie musimy ponosić wszelkie koszty związane z utrzymaniem nieruchomości oraz dodatkowo prowizję dla biura. Ze skupem nieruchomości jest zupełnie inaczej.

Szczególnie skupy nieruchomości na Mazowszu, proponują wysokie stawki. Ceny warszawskich nieruchomości od zawsze znajdują się na wysokim poziomie. Otrzymując od ręki gotówkę w ciągu 24 godzin, jesteśmy wolni od dodatkowych kosztów. Nie musimy płacić żadnej prowizji, nie tracimy na bezsensowym utrzymywaniu nieruchomości, w skład której wchodzą opłaty czynszu, media i podatki.

Jeżeli więc chcesz natychmiast sprzedać mieszkanie, nie marnuj czasu na poszukiwanie klienta na własną rękę. Nie trać czasu na poszukiwanie agencji pośrednictwa nieruchomościami. Wybierz pewniaka – znajdź specjalistę w skupie nieruchomości w Warszawie, odczekaj tylko chwilę i ciesz się gotówką.

Zadzwoń 503 005 990
%d bloggers like this: