Skup nieruchomości za gotówkę!

Szybko i bezpiecznie!

Skup mieszkań Warszawa Praga-Południe

Skupujemy mieszkania w Warszawie i okolicach. Interesują nas nieruchomości położone w dzielnicy Warszawa Praga-Południe.

Dzielnica: Warszawa Praga Południe. Zajmujemy się od wielu lat skupem Warszawskich nieruchomości, w tym mieszkań położonych w dzielnicy Warszawa Praga-Południe. Interesują nas mieszkania położone na wszystkich osiedlach Warszawskiej Pragi tj. osiedle Gocław, Grochów-Centrum, osiedle Grochów-Kinowa, osiedle  Grochów-Południowy, osiedle Grochów-Północny, osiedle Kamionek, osiedle Przyczółek Grochowski oraz popularne osiedle Saska Kępa, Kozia Góra, Olszynka Grochowska, Witolin, Osiedle Młodych, Osiedle Ostrobramska, Wawer.  Skupujemy mieszkania położone na wymienionych osiedlach ponieważ są to mieszkania bardzo dobrze skomunikowane, do centrum jest bardzo dobry dojazd co wpływa na wartość i ceny mieszkań. Ponadto, Warszawska Praga-Południe jest dzielnicą urokliwą, gdzie można znaleźć wiele sklepów, kino oraz restauracje, parki oraz inne atrakcje. Skupujemy mieszkania w Warszawie i okolicach, które są dobrze skomunikowane jak we wskazanej dzielnicy. Jeśli chodzi o stan nieruchomości, skupujemy wszystkie nieruchomości, zarówno w dobrym stanie technicznym i wizualnym, wille oraz apartamenty jak i mieszkania zniszczone, do remontu czy do odświeżenia. Mieszkania do odświeżenia to mieszkania wymagające niewielkiego nakładu pracy, aby w nich zamieszkać, co wiąże się przykładowo z odmalowaniem ścian czy gruntownym sprzątaniu. Kupujemy mieszkania w Warszawie i okolicach, szczególnie interesują nas takie dzielnice jak: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Interesują nas także mieszkania zadłużone, posiadające obciążona hipotekę kredytem lub zadłużeniem komorniczym. Skupujemy także mieszkania położone na nieuregulowanych gruntach gdzie nie ma możliwości założenia księgi wieczystej.

Dlaczego my? Skupujemy Warszawskie nieruchomości z własnych środków finansowych bez konieczności oczekiwania nazewnętrzny kapitał co umożliwia zawarcie umowy u notariusza nawet w ciągu 24 godzin. Prowadzimy szybki skup nieruchomości za gotówkę. Pieniądze wypłacane są od razu, nie trzeba tygodniami oczekiwać na przelew. Transakcja jest przeprowadzana bezpiecznie. Jesteśmy profesjonalni dlatego skrupulatnie podchodzimy do każdej zaproponowanej nieruchomości w Warszawie i okolicach. Bezpłatnie udzielamy pomocy prawnej przy obsłudze transakcji i kompletowaniu dokumentów.

Inwestor z Pragi

+48 503 005 990

Prowadzimy szybki skup nieruchomości za gotówkę. Atrakcyjne są dla nas mieszkania położone na Pradze-Południe:

zadłużone,z hipoteką,– do remontu,– z lokatorem,ze służebnością,z dożywociem, 

Zajmujemy się skupem mieszkań w Warszawie. Rozważymy każdą propozycję sprzedaży mieszkania zarówno w Warszawie jak i okolicach, niezależnie od dzielnicy, położenia, lokalizacji ale i bez względu na stan techniczny lub prawny nieruchomości. Zajmujemy się także skupem udziałów w spadkach oraz skupem udziałów w nieruchomościach w Warszawie i okolicach. 

Dodatkowo nasza działalność obejmuje możliwość ZAMIANY nieruchomości na inne. Jeżeli jesteś zainteresowany zamianą nieruchomości z uwagi na niechcianego lokatora, lub po prostu chcesz zmienić mieszkanie na większe - zapytaj. Zajmujemy się także zamianą nieruchomości w Warszawie i okolicach.

Zadzwoń 503 005 990
%d bloggers like this: