Skupujemy nieruchomości w miejscowości Marki.

Jesteśmy firmą skupującą nieruchomości w woj. Mazowieckim z siedzibą w Warszawie. Doskonale znamy ten rynek dzięki czemu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę cenową. Kupujemy nieruchomości zarówno z uregulowanym i nieuregulowanym stanem prawnym. Dokonujemy także zakupu udziałów w nieruchomości.

Rynek Mazowiecki jest bardzo trudny i skomplikowany a do tego bardzo wymagający. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferując wysoki standard obsługi. Nasza firma oferuje skup nieruchomości w woj Mazowieckim i w dużych miastach z tego województwa.
Inwestujemy własne środki i skupujemy nieruchomości na własny użytek. Posiadamy również stałych inwestorów, którym możemy polecić zakup Twojej nieruchomości.

Co kupujemy w Markach?

  • mieszkania spalone,
  • do remontu,
  • nie wymagają żadnej pracy i gotowe do zamieszkania,
  • zadłużone,
  • z komornikiem,
  • z zaległościami czynszowymi,
  • udziały w mieszkaniach i współwłasności,
  • udziały w spadku,
  • mieszkania z lokatorami,
  • ze służebnością / dożywociem.

Nie przeraża nas skomplikowany stan prawny czy też mieszkanie po osobie zmarłej.

Poszukujemy nieruchomości w całym województwie Mazowieckim.

Poszukujemy także nieruchomości w całej Polsce. Szczególnie interesują nas nieruchomości w takich miasta jak:

Błonie Grodzisk Mazowiecki  Konstancin Jeziorna Legionowo Marki Milanówek Otwock Ożarów Mazowiecki Piaseczno Piastów Płock Pruszków Radom Sochaczew Warszawa Wołomin Ząbki Żyrardów

Co wyróżnia nasz skup nieruchomości?

Po pierwsze, jesteśmy profesjonalną firmą z dużym doświadczeniem.
Po drugie, nie obiecujemy rzeczy niemożliwych a telefoniczne ustalenia są dla nas wiążące.
Po trzecie, najważniejsze, oferujemy najkorzystniejsze ceny rynkowe.
Ponadto, nie pobieramy żadnych opłat za wycenę nieruchomości. Pomagamy w pojawiających się problemach i odpowiadamy na trudne pytania.
Doskonale znamy rynek warszawski dzięki czemu możemy zaproponować najkorzystniejszą ceną i najszybszy czas realizacji transakcji.
Dodatkowo pomagamy naszym klientom skompletować dokumenty oraz w ramach obsługi transakcji świadczymy pomoc prawną.
Sprzedający nie ponosi żadnych kosztów związanych z zawarciem transakcji. Proponowane przez nas ceny to kwoty „na rękę”.

Procedura sprzedaży.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, uzgodnieniu ceny i skompletowaniu dokumentów wymaganych mamy możliwość podpisania umowy notarialnej nawet kolejnego dnia roboczego. Bezpieczeństwo transakcji stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego przelew najczęściej wykonywany jest jeszcze u notariusza. W przypadku większych oczekiwań klienta mamy możliwość skorzystania z depozytu notarialnego. Instytucja depozytu notarialnego polega na tym, że po zawarciu transakcji to notariusz wypłaca kupującemu pieniądze, wcześniej zdeponowane przez nas na jego rachunku. Profesjonalne i poważnie podchodzimy do każdej transakcji.