Skup lokali użytkowych (biedronek) z najemcą.

 

Zajmujemy się skupem lokali użytkowych, usługowych oraz lokali handlowych. Jesteśmy zainteresowani w szczególności lokalami użytkowymi z zawartymi umowami najmu z siecią handlową Biedronka lub inną siecią handlową lub franczyzową.

Głównie interesują nas oferty typu:
– „sprzedam lokal z najemca biedronka”,
– „sprzedam lokal z najemcą sieciowym”,
– „sprzedam lokal z najemcą warszawa”,
– „sprzedam biedronkę”,
– „sprzedam lokal komercyjny z najemca”.

Jesteśmy otwarci na zakup lokali będących przedmiotem długoterminowych umów najmu lub dzierżawy wchodzących w skład nieruchomości o większej powierzchni oraz stanowiących odrębne prawo własności. Zajmujemy się także inwestycjami polegającymi na wstąpieniu w prawo najmu lub dzierżawy dużych obiektów usługowo – handlowych.

Jeżeli posiadasz ciekawą nieruchomość, która może nas zainteresować, zadzwoń lub zostaw do siebie kontakt a my oddzwonimy.

 

Sprawdź ile zapłacimy za Twój lokal usługowy.
Zgłoś go do skupu lokali.

Wypełnij formularz lub zadzwoń.
+48 503 005 990

  Imię i nazwisko*

  Adres email*

  Numer kontaktowy*

  Miejscowość*

  Powierzchnia nieruchomości [m2]

  Liczba pomieszczeń

  Piętro

  Rodzaj budynku

  Rok budowy

  Rodzaj wejścia do lokalu

  Numer Księgi Wieczystej (w formacie AA1A/12345678/1)

  Cena / Oczekiwania finansowe

  Dodatkowe uwagi / wady prawne

  Załącz dokumenty zebrane w pliku .zip, .rar lub .7z

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie zawartej w niniejszym formularzu na zasadach ujętych w polityce prywatności.

  Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest GRB Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Spójni 14, 03-604 Warszawa. Pełne informacje odnośnie zasad przetwarzania Państwa danych, w tym możliwości wycofania zgody, a także celu oraz okresu ich przetwarzania znajdą Państwo w Polityka Prywatności.