Skupujemy mieszkania w mieście Pszczyna.

Jesteśmy firmą skupującą mieszkania w Pszczynie. Doskonale znamy ten rynek dzięki czemu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę cenową. Kupujemy nieruchomości zarówno z uregulowanym i nieuregulowanym stanem prawnym, m.in. nieruchomości zadłużone, z obciążeniami hipotecznymi oraz z lokatorem, służebnością czy dożywociem. Dokonujemy także zakupu udziałów w nieruchomości. Interesują nas również mieszkania spalone, do remontu oraz w dobrym stanie technicznym. Zdarza się również, że kupujemy mieszkania po zmarłej osobie.

Rynek Śląski jest bardzo trudny i skomplikowany a do tego bardzo wymagający. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferując wysoki standard obsługi.
Nasza firma oferuje skup mieszkań w Pszczynie i w każdej dzielnicy miasta.

Co kupujemy w Pszczynie?

 • mieszkania spalone,
 • do remontu,
 • nie wymagają żadnej pracy i gotowe do zamieszkania,
 • zadłużone,
 • z komornikiem,
 • z zaległościami czynszowymi,
 • udziały w mieszkaniach i współwłasności,
 • udziały w spadku,
 • mieszkania z lokatorami,
 • ze służebnością / dożywociem.

Nie przeraża nas skomplikowany stan prawny czy też mieszkanie po osobie zmarłej.

Poszukujemy mieszkań w Pszczynie i całym województwie Śląskim.

Szczególnie interesują nas mieszkania w takich miasta jak:

Bielsko-Biała Bytom Chorzów Czechowice-Dziedzice Częstochowa Dąbrowa Górnicza Gliwice Jastrzębie Zdrój Jaworzno Katowice Pszczyna Ruda Śląska Rybnik Sosnowiec Tychy Wodzisław Śląski Zabrze Żory

Co wyróżnia nasz skup mieszkań?

Po pierwsze, jesteśmy profesjonalną firmą z dużym doświadczeniem.
Po drugie, nie obiecujemy rzeczy niemożliwych a telefoniczne ustalenia są dla nas wiążące.
Po trzecie, najważniejsze, oferujemy najkorzystniejsze ceny rynkowe.
Ponadto, nie pobieramy żadnych opłat za wycenę nieruchomości. Pomagamy w pojawiających się problemach i odpowiadamy na trudne pytania.
Doskonale znamy rynek warszawski dzięki czemu możemy zaproponować najkorzystniejszą ceną i najszybszy czas realizacji transakcji.
Dodatkowo pomagamy naszym klientom skompletować dokumenty oraz w ramach obsługi transakcji świadczymy pomoc prawną.
Sprzedający nie ponosi żadnych kosztów związanych z zawarciem transakcji. Proponowane przez nas ceny to kwoty „na rękę”.

Procedura sprzedaży.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, uzgodnieniu ceny i skompletowaniu dokumentów wymaganych mamy możliwość podpisania umowy notarialnej nawet kolejnego dnia roboczego. Bezpieczeństwo transakcji stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego przelew najczęściej wykonywany jest jeszcze u notariusza. W przypadku większych oczekiwań klienta mamy możliwość skorzystania z depozytu notarialnego. Instytucja depozytu notarialnego polega na tym, że po zawarciu transakcji to notariusz wypłaca kupującemu pieniądze, wcześniej zdeponowane przez nas na jego rachunku. Profesjonalne i poważnie podchodzimy do każdej transakcji.


Masz dodatkowe pytania?

Zerknij na najczęściej zadawane pytania.

 

Sprawdź ile zapłacimy za Twoje mieszkanie.
Zgłoś je do skupu mieszkań.

Wypełnij formularz lub zadzwoń.
+48 503 005 990

 

  Imię i nazwisko*

  Adres email*

  Numer kontaktowy*

  Miejscowość*

  Powierzchnia nieruchomości [m2]

  Liczba pokoi

  Piętro

  Rodzaj budynku

  Rok budowy

  Numer Księgi Wieczystej (w formacie AA1A/12345678/1)

  Cena / Oczekiwania finansowe

  Dodatkowe uwagi / wady prawne

  Załącz dokumenty zebrane w pliku .zip, .rar lub .7z

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie zawartej w niniejszym formularzu na zasadach ujętych w polityce prywatności.

  Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest GRB Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Spójni 14, 03-604 Warszawa. Pełne informacje odnośnie zasad przetwarzania Państwa danych, w tym możliwości wycofania zgody, a także celu oraz okresu ich przetwarzania znajdą Państwo w Polityka Prywatności.