Skup nieruchomości za gotówkę!

Szybko i bezpiecznie!

Opinie naszych klientów

Sprzedaż udziałów w nieruchomości

Kilka dni temu sprzedałam swoje udziały w nieruchomosci. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o firmie GRB. Bardzo profesjonalna i konkretna rozmowa telefoniczna. W ciągu 30 minut po wysłaniu zdjęć nieruchomosci, zadzwonił do mnie Pan Emil z propozycją wyceny udziałów.
Byłam pod ogromnym wrażeniem tak szybkiego kontaktu. Po weryfikacji innych firm zdecydowałam się na sprzedaż udziałów firmie RGB ze względu na konkurencyjną cenę .
Umowa sprzedaży została przygotowana bez zastrzeżeń, otrzymałam dokument na maila do zapoznania się na dzień przed podpisaniem aktu notarialnego. Pieniądze zostały przelane na moje konto podczas podpisania aktu w kancelarii notarialnej. Po kilku godzinach miałam cała kwotę na koncie.
Pan Emil to bardzo rzetelny i uczciwy człowiek, który z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuje za tak szybkie i pozytywne załatwienie sprawy.
Pozdrawiam,
Aneta z Warszawy

Aneta Raczyńska
Warszawa
Kwiecień 7, 2019

Polecam!!!

Witam
Polecam ten skup nieruchomości w 100-stu %
Sprzedaliśmy z mężem mieszkanie i wszystkie formalności, łącznie z podpisaniem umowy notarialnej, były załatwione w ciągu trzech-czterech dni. Pieniądze od razu wpłynęły na konto, nie było żadnych problemów.
Gorąco polecam i pozdrawiam☺️

Bożena Stryjska
Rydułtowy
Kwiecień 15, 2019

Szczerze POLECAM!

Z czystym sumieniem mogę polecić GRB. Szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności.
Michał Węglik
Kwiecień 15, 2019

Profesjonalnie

Czy jestem zadowolony tak i to bardzo. Dzięki Panu Emilowi który bardzo sprawnie i rzetelnie prowadził moją sprawę udało się mojemu ojcu i mi zakończyć sprzedaż naszych udziałów w mieszkaniu spółdzielczym. Mój ojciec wreszcie zacznie spokojnie żyć. Był taki dzień gdzie razem z ojcem zwątpilismy że to się uda. Wybór tej firmy okazał się dla nas sukcesem. Bardzo polecam tą firmę. Pozdrawiamy.
Jan oraz Grzegorz.

Grzegorz Sławiński
Radom
Maj 29, 2019

Sprzedaz udziału w spadku

Transakcja przeprowadzona, szybko, sprawnie i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt. Polecam

Agnieszka Kownacka
Warszawa
Czerwiec 8, 2019

Pozytywna polecam

Profesjonale podejście do tematu. Rzetelność, szybkość, pewność transakcji.
Polecam

Damian Cichocki
Warszawa
Czerwiec 12, 2019
Zadzwoń 503 005 990
error: Treści na stronie są chronione prawem autorskim!
%d bloggers like this: