Skup nieruchomości za gotówkę!

Szybko i bezpiecznie!

Opinie naszych klientów

Sprzedaż udziałów w nieruchomości

Kilka dni temu sprzedałam swoje udziały w nieruchomosci. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o firmie GRB. Bardzo profesjonalna i konkretna rozmowa telefoniczna. W ciągu 30 minut po wysłaniu zdjęć nieruchomosci, zadzwonił do mnie Pan Emil z propozycją wyceny udziałów.
Byłam pod ogromnym wrażeniem tak szybkiego kontaktu. Po weryfikacji innych firm zdecydowałam się na sprzedaż udziałów firmie RGB ze względu na konkurencyjną cenę .
Umowa sprzedaży została przygotowana bez zastrzeżeń, otrzymałam dokument na maila do zapoznania się na dzień przed podpisaniem aktu notarialnego. Pieniądze zostały przelane na moje konto podczas podpisania aktu w kancelarii notarialnej. Po kilku godzinach miałam cała kwotę na koncie.
Pan Emil to bardzo rzetelny i uczciwy człowiek, który z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuje za tak szybkie i pozytywne załatwienie sprawy.
Pozdrawiam,
Aneta z Warszawy

Aneta Raczyńska
Warszawa
Kwiecień 7, 2019

Polecam!!!

Witam
Polecam ten skup nieruchomości w 100-stu %
Sprzedaliśmy z mężem mieszkanie i wszystkie formalności, łącznie z podpisaniem umowy notarialnej, były załatwione w ciągu trzech-czterech dni. Pieniądze od razu wpłynęły na konto, nie było żadnych problemów.
Gorąco polecam i pozdrawiam☺️

Bożena Stryjska
Rydułtowy
Kwiecień 15, 2019

Szczerze POLECAM!

Z czystym sumieniem mogę polecić GRB. Szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności.
Michał Węglik
Kwiecień 15, 2019
Zadzwoń 503 005 990
error: Treści na stronie są chronione prawem autorskim!
%d bloggers like this: