Opinie naszych klientów

Polecam!

Mieszkanie od Państwa kupiłem dwa miesiące temu. Przed, w trakcie i po transakcji bardzo dobry kontakt. Mimo wydłużającego sie rozpatrywania przez bank wniosku o kredyt nie było żadnych problemów. Zawsze usłyszałem rzetelne informacje bez owijania w bawełnę.

Paweł Prottung
9 grudnia, 2022

Rzetelnie i fachowo. Polecam!

Firma w szybkim czasie pomogła mi w pozbyciu się problematycznej współwłasności. Przedstawiciel firmy, p. Emil Gajda natychmiast udzielił odpowiedzi i na bieżąco dostarczał wszystkich potrzebnych informacji aż do sfinalizowania transakcji. Umowa sprzedaży została przygotowana i wysłana do zapoznania się przed podpisaniem aktu notarialnego. Cena przesłana na moje konto podczas podpisania aktu w kancelarii notarialnej. Firmie można zaufać w 100%. Szczerze polecam!

Joanna Steffensen
Szczecin
21 listopada, 2022

szybko i profesjonalnie

szybko i profesjonalnie

Monika
1 lutego, 2022

Polecam

Transakcja przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Emil Gajda, krótko mówiąc profesjonalista, pomógł nam przebrnąć przez formalności, ponieważ nie mieliśmy żadnego doświadczenia w tej materii. Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z tą firmą.

Małgorzata Żakowska
16 grudnia, 2021

Pan Emil profesjonalnie podchodzi

Pan Emil profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Kontakt telefoniczny lub online jest bardzo dobry. W sposób przyjemny, zawsze wszystko rzetelnie mialam wyjaśnione. I jeszcze dodatkowo chce podziękować za cierpliwosc Pana Emila.
Serdecznie polecam!

Diana Kalinowska
17 listopada, 2021

Polecam

Konkretna, solidna i rzetelna firma. Transakcja przebiegła sprawnie i szybko.

Piotr Paradowski
Pruszków
17 października, 2021

Sprzedaż udziałów

Bardzo dziękuję za profesjonalny przebieg transakcji. Moja sprawa była skomplikowana w zebraniu dokumentów nie tylko tych podstawowych ale i tych dodatkowych, o których Pan Emil na bieżąco mnie kierował jak je mam załatwić. GRB-nieruchomości wybrałem ze względu na najlepszą opinię jako najbardziej rzetelną firmę skupującą udziały. Serdecznie pozdrawiam.

Witold Mysiak
Piotrków Trybunalski
24 września, 2021

Transakcja sprzedaży

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę i kontakt z P.Emilem. Rzeczowy, konkretny i profesjonalny. Doprowadził finalnie do końca sprawę, która wydawała się trudna i skomplikowana. Solidnie i uczciwie.

HMiMM
Warszawa
16 września, 2021

Współpraca z GBR NIERUCHOMOSCI to

Współpraca z GBR NIERUCHOMOSCI to czysta przyjemność. Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie.
Polecam

Malgorzata Giegiel
24 czerwca, 2021

Polecam

Transakcja przebiegła szybko, sprawnie i rzetelnie. Serdecznie polecam wszystkim ceniącym własny czas i minimum formalności.

Renata Grzelak
Warszawa
28 maja, 2021

Bardzo sprawnie zorganizowana i przeprowadzona sprzedaz

Sprzedaz nieruchomosci przeprowadzona niezwykle sprawnie. Pan Emil pomogl ogromnie w zebraniu wszystkich potrzebnych dokumentow. Sprawa przedstawiajaca sie naprawde skomplikowanie, zostala zorganizowana bez problemu. Postepowanie notarialne rowniez na najwyzszym poziomie.

Edyta Lang
Lodz
15 stycznia, 2021

Polecam skup nieruchomości GRB Nieruchomości

Z czystym sumieniem polecam skup nieruchomości GRB i samego Pana Emila. Profesjonalista w każdym calu. Miła i przede wszystkim profesjonalna postawa Pana Emila sprawiła, że proces sprzedaży przebiegł bardzo sprawnie, bezproblemowo i w ekspresowym tempie.

HM
Warszawa
3 września, 2020

Opinia o sprzedaży nieruchomości do GRB

Pan Emil, pełna profesja transakcja sprzedaży przebiegła bez najmniejszych problemów. W ciągu 4 dni załatwiona cała sprzedaż mieszkania wraz z notariuszem i przelewem na konto bankowe.

SZCZERZE POLECAM i Pana EMILA i firmę.

Robert Salamon
Jarosław
29 lipca, 2020

Polecam

Super obsługa. Myślałam że nie da się już nic zrobić…. Pan Emil załatwił wszystko. Polecam

Marta Cichocka
Starogard Gdański
4 lipca, 2020

Polecam skup nieruchomości!

Polecam skup nieruchomości GRB nieruchomości!!!!!
Fachowa obsługa, pomoc prawna. Bardzo polecam!!!!!!!!!
Pan Emil to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!!!!

Antoni
19 lutego, 2020

Polecam kontakt z GBR Nieruchomości

Polecam kontakt z GBR Nieruchomości.
Pan Emil szybko i na temat podchodzi do sprawy, wszystko można załatwić telefonicznie, do tygodnia ustalona cena sprzedaży a do miesiąca załatwiona sprawa u notariusza a co najważniejsze po notariuszu na drugi dzień pieniądze na koncie.
Polecam wszystkim ten kontakt i Pana Emila który załatwia sprawę szybko bezpiecznie i uczciwie.

Dariusz J
6 listopada, 2019

Profesjonalny skup nieruchomości!

Firma GRB Nieruchomości to profesjonaliści z krwi i kości. Myślałem, że moja sprawa jest niemożliwa do załatwienia. Wszystkie formalności załatwione w 4 dni. Gotówka na koncie w 2 godziny. Wszystkie sprawy chciałbym tak załatwiać. Pozdrawiam Panowie!

Bogdan Wróblewski
Warszawa
26 czerwca, 2019

Polecam z czystym sumieniem!!!

Bardzo polecam GRB Nieruchomości z czystym sumieniem! Wydawało się nam że mamy mieszkanie w strasznym statusie prawnym i nie da się nic z tym zrobić, ale Panowie z tej firmy ogarnęli wszystko bardzo szybko i porządnie. I co najważniejsze – kupili za bardzo przyzwoitą cenę! Dotrzymali słowa i wszystkich transakcji finansowych, zapisanych w umowie przedwstępnej i akcie notarialnym. Bardzo dziękuję Panu Tadeuszowi i Panu Emilowi 🙂

Oleksandra Kotikova
Warszawa
19 czerwca, 2019

Pozytywna polecam

Profesjonale podejście do tematu. Rzetelność, szybkość, pewność transakcji.
Polecam

Damian Cichocki
Warszawa
12 czerwca, 2019

Sprzedaz udziału w spadku

Transakcja przeprowadzona, szybko, sprawnie i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt. Polecam

Agnieszka Kownacka
Warszawa
8 czerwca, 2019

Profesjonalnie

Czy jestem zadowolony tak i to bardzo. Dzięki Panu Emilowi który bardzo sprawnie i rzetelnie prowadził moją sprawę udało się mojemu ojcu i mi zakończyć sprzedaż naszych udziałów w mieszkaniu spółdzielczym. Mój ojciec wreszcie zacznie spokojnie żyć. Był taki dzień gdzie razem z ojcem zwątpiliśmy że to się uda. Wybór tej firmy okazał się dla nas sukcesem. Bardzo polecam tą firmę. Pozdrawiamy.
Jan oraz Grzegorz.

Grzegorz Sławiński
Radom
29 maja, 2019

Szczerze POLECAM!

Z czystym sumieniem mogę polecić GRB. Szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności.
Michał Węglik
15 kwietnia, 2019

Polecam!!!

Witam
Polecam ten skup nieruchomości w 100-stu %
Sprzedaliśmy z mężem mieszkanie i wszystkie formalności, łącznie z podpisaniem umowy notarialnej, były załatwione w ciągu trzech-czterech dni. Pieniądze od razu wpłynęły na konto, nie było żadnych problemów.
Gorąco polecam i pozdrawiam☺️

Bożena Stryjska
Rydułtowy
15 kwietnia, 2019

Sprzedaż udziałów w nieruchomości

Kilka dni temu sprzedałam swoje udziały w nieruchomosci. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o firmie GRB. Bardzo profesjonalna i konkretna rozmowa telefoniczna. W ciągu 30 minut po wysłaniu zdjęć nieruchomosci, zadzwonił do mnie Pan Emil z propozycją wyceny udziałów.
Byłam pod ogromnym wrażeniem tak szybkiego kontaktu. Po weryfikacji innych firm zdecydowałam się na sprzedaż udziałów firmie RGB ze względu na konkurencyjną cenę .
Umowa sprzedaży została przygotowana bez zastrzeżeń, otrzymałam dokument na maila do zapoznania się na dzień przed podpisaniem aktu notarialnego. Pieniądze zostały przelane na moje konto podczas podpisania aktu w kancelarii notarialnej. Po kilku godzinach miałam cała kwotę na koncie.
Pan Emil to bardzo rzetelny i uczciwy człowiek, który z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuje za tak szybkie i pozytywne załatwienie sprawy.
Pozdrawiam,
Aneta z Warszawy

Aneta Raczyńska
Warszawa
7 kwietnia, 2019