Skup nieruchomości za gotówkę!

Szybko i bezpiecznie!

Skup nieruchomości zadłużonych

Zajmujemy się skupem wszystkich nieruchomości zadłużonych w Warszawie i okolicach oraz w innych miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Sprzedaż zadłużonej nieruchomości jest jednym ze sposobów na oddłużenie lub wyjście z pętli kredytowej.

Nieruchomości, które jesteśmy skłonni nabyć to mieszkania z obciążeniami na hipotece wynikającymi z zadłużenia w ZUS i US a także z komornikiem. Sprzedaż mieszkania z zajęciem komorniczym pozwala uzyskać wyższą cenę zapłaty niż wynikającą z licytacji prowadzonej w ramach postępowania egzekucyjnego co jest jednym ze sposobów na uniknięcie drastycznej egzekucji oraz na pozbycie się długu. Często jest to sposób na oddłużenie.

Ponadto interesują nieruchomości z kredytem hipotecznym, z pożyczkami prywatnymi oraz po prywatnych inwestorach a także mieszkania przewłaszczone na zabezpieczenie.
Mieszkania posiadające hipotekę bankową jesteśmy w stanie zakupić niezwłocznie po uzyskaniu z banku zaświadczenia o saldzie zadłużenia spłacając w całości kredyt a resztę kwoty przekazując na rachunek bankowy sprzedającego. Sprzedaż  w taki sposób pozwala uwolnić się od kredytu, pozbyć się stresu lub uzyskać pieniądze na planowany wyjazd zagraniczny.

Sprzedaż zadłużonego mieszkania w ramach prowadzonego przez nas skupu nieruchomości możliwa jest także w sytuacji, gdy zadłużenie powstało wskutek niepłaconego czynszu, niepłaconych rachunków za media lub nieregulowania innych zobowiązań.

We wszystkich sytuacjach, w których skupujemy zadłużone mieszkanie każdemu sprzedającemu udzielamy bezpłatnych konsultacji prawnych i pomocy w celu uzyskania niezbędnych do sprzedaży dokumentów.

Ponadto, mając na uwadze współpracę z kancelariami prawnymi skupujemy także nieruchomości lub udziały w nieruchomościach od małżonków, bez przeprowadzonego podziału majątku.

 

Zadzwoń 503 005 990
%d bloggers like this: