Skup nieruchomości za gotówkę!

Szybko i bezpiecznie!

Skupujemy nieruchomości w całej Polsce.

Jesteśmy firmą skupującą nieruchomości w całej Polsce. Doskonale znamy rynek dzięki czemu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę cenową. Kupujemy nieruchomości zarówno z uregulowanym i nieuregulowanym stanem prawnym, m.in. nieruchomości zadłużone, z obciążeniami hipotecznymi oraz z lokatorem, służebnością czy dożywociem. Dokonujemy także zakupu udziałów w nieruchomości. Interesują nas również mieszkania spalone, do remontu oraz w dobrym stanie technicznym. Zdarza się również, że kupujemy mieszkania po zmarłej osobie.

Rynek nieruchomości w Polsce jest skomplikowany a do tego bardzo wymagający. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferując wysoki standard obsługi. Zajmujemy się skupem nieruchomości położonych w większych miastach w Polsce. Kupujemy zarówno mieszkania spalone, do remontu czy takie, które nie wymagają żadnej pracy i są gotowe do zamieszkania. Nie przeraża nas skomplikowany stan prawny czy też mieszkanie po osobie zmarłej.

Poszukujemy nieruchomości w całej Polsce. Szczególnie interesują nas mieszkania w takich miasta jak: Białystok, Bielsko-Biała, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

Inwestor

+48 503 005 990

Dlaczego my? Jesteśmy profesjonalną firmą z dużym doświadczeniem. Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych a telefoniczne ustalenia są dla nas wiążące. Oferujemy najkorzystniejsze ceny rynkowe. Nie pobieramy żadnych opłat za wycenę nieruchomości. Pomagamy w pojawiających się problemach i odpowiadamy na trudne pytania. Doskonale znamy rynek warszawski dzięki czemu możemy zaproponować najkorzystniejszą ceną i najszybszy czas realizacji transakcji. Dodatkowo pomagamy naszym klientom skompletować dokumenty oraz w ramach obsługi transakcji świadczymy pomoc prawną. Sprzedający nie ponosi żadnych kosztów związanych z zawarciem transakcji. Proponowane przez nas ceny to kwoty "na rękę".

Procedura sprzedaży. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, uzgodnieniu ceny i skompletowaniu dokumentów wymaganych mamy możliwość podpisania umowy notarialnej nawet kolejnego dnia roboczego. Bezpieczeństwo transakcji stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego przelew najczęściej wykonywany jest jeszcze u notariusza. W przypadku większych oczekiwań klienta mamy możliwość skorzystania z depozytu notarialnego. Instytucja depozytu notarialnego polega na tym, że po zawarciu transakcji to notariusz wypłaca kupującemu pieniądze, wcześniej zdeponowane przez nas na jego rachunku. Profesjonalne i poważnie podchodzimy do każdej transakcji.

Zadzwoń 503 005 990
%d bloggers like this: